BAŞKAN CANPOLAT'TAN MÜJDELİ HABER

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
​​​​​​​Haliliye'de Başkan Canpolat, enerji şirketi ile yaptıkları görüşmenin ardından Süleymaniye, Bağlarbaşı ve Yavuz Selim yatırımlarının hızlandırılacağını söyledi.

Haliliye'de Başkan Canpolat, merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte Aksa Doğalgaz Şanlıurfa Müdürü Muhammed Nezih Ural ve teknik ekibiyle görüştü. Teknik ekip, Haliliye’de devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Başkan Canpolat, ayrıca mahallelerden gelen talepleri de doğalgaz yetkililerine iletti.

Toplantı sonrası yapılan görüşmelerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Canpolat, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Şu anda Aksa Doğalgaz bölge müdürlüğümüzdeyiz. Değerli Müdürümüz Muhammed Nezih Vural’ın misafiriyiz. Muhtarlarımızla birlikte Süleymaniye, Hızmalı, Bağlarbaşı, Yavuz Selim ve Ahmet Yesevi mahalle muhtarlarımızla hem bazı mahallelerimizde eksik kalan sokaklarımız hem de 2022 yatırım programındaki alınması gereken hiç girilmemiş mahallelerimizi konuştuk. Süleymaniye, Bağlarbaşı ve Yavuz Selim mahallelerimiz. İnşallah bunları 2022 yatırım programına aldık. Buradan da müjdesini verebilirim. Bu hususta da biz, belediye olarak Aksa Doğalgaz firmasının daha hızlı daha seri çalışabilmesi için elimizden geleni her türlü kolaylığı sağlıyoruz ve sağlayacağımızı ifade ederim. Vatandaşlarımız da inşallah en kısa sürede ön abonelik taleplerini muhtarlarımız aracılığıyla iletirler. İnşallah, Yavuz Selim, Süleymaniye ve Bağlarbaşı mahallelerimiz doğalgaza kavuşacak. Sırrın, Ahmet Yesevi ve Hızmalı mahallelerimizle ilgili olarak eksik birkaç sokağı inşallah 2022'de tamamlamış olacak. Bizler, Haliliye Belediye Başkanı olarak hep birlikte vatandaşlarımızın daha nezih daha konforlu daha sıcak bir ortam sağlamaları ve günlük hayatlarını idame ettirmeleri adına doğalgaz gibi bir nimetin Haliliye ilçemizin tüm sokaklarına tüm mahallelerine kullanılabilmesi adına her türlü gayreti ortaya koyduğumuz ifade ederim. Aksa Doğalgaz firmasına ve değerli muhtarlarımıza uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım.”

Aksa Doğalgaz Şanlıurfa Müdürü Muhammed Nezih Ural ise çok verimli bir toplantı yaptıklarının altını çizerek, Haliliye’de 45 bin abone sınırına ulaştıklarını ifade etti. Ural yaptığı açıklamada, “Haliliye ilçemize bağlı 35 mahallemizde doğalgaz arızalı sağlamış durumdayız. 2022 yatırımları kapsamında Süleymaniye, Bağlarbaşı ve Yavuz Selim yatırımları planlama ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Haliliye ilçemize yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bizde Belediye başkanımıza ve değerli muhtarlarımıza nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN EKİNCİ HALKLA İÇ İÇEÖnceki Haber

BAŞKAN EKİNCİ HALKLA İÇ İÇE

GENÇLER HALFETİ'Yİ KEŞFETTİSonraki Haber

GENÇLER HALFETİ'Yİ KEŞFETTİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar