OTO GALERİ 1

ŞANLIURFA'DAN ÖRNEK BİR TABLO DAHA

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ŞANLIURFA'DAN ÖRNEK BİR TABLO DAHA
OTO GALERİ 3
​​​​​​​Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ne alınacak 30 işçi için tüm adayların katılımı ile kura çekimi yapıldı.
deneme 6

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, BELSAN Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren toplu ulaşım hizmetlerimizde istihdam edilmek üzere 30 şoför alımı için noter huzurunda canlı yayında kura çekti.

Şanlıurfa’da yayın hayatını sürdüren 3 televizyon ve Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan kura çekiminde, iş başvurusunda bulunan şoförlerle birlikte kameralar karşısına geçen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül başvuru süreci, başvuru sayısı ve kuraya katılmaya hak kazananlarla ilgili bilgiler aktardı.

İŞE ALINACAK 30 ŞOFÖR, NOTER HUZURUNDA KURAYLA BELİRLENDİ

BELSAN bünyesinde Şanlıurfa’da toplu taşıma araçlarında şoför olarak çalışmak isteyen şoför adaylarının kendi kuralarını kendilerinin çekmesini isteyen ve bu kurayı canlı yayınla paylaşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ihalelerde olduğu gibi işçi alımını da canlı yayınlayarak şeffaflık örneği sergiledi. 60 kişinin isimlerinin bulunduğu kâğıtları elleriyle kutucuklara yerleştirerek kürenin içine atan ardından yine elleriyle kürede bulunan kura toplarını karıştıran şoför adayları kendi kaderlerini kendileri belirledi. Kuradan çıkan ilk 30 kişi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi BELSAN Genel Müdürlüğü bünyesinde şehir içi toplu ulaşım araçlarında şoför olarak çalışmaya hak kazandı.

BAŞKAN BEYAZGÜL: KURADA İSMİ ÇIKAN ŞOFÖRLERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Kura çekiminde ismi çıkan şoförlere hayırlı uğurlu olmasını dileyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül şoförlere araçlarına binen vatandaşlara karşı son derece dikkatli davranmaları, saygı ve sevgide kusur etmemeleri gerektiğini hatırlattı. Kuraya katılan ancak ilk 30 kişinin içinde yer alamayan başvuru sahiplerine de bir sonraki alım için şanslarını denemeye devam etmelerini söyledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN YAVUZ'DAN İLK GÜN HEDİYESİÖnceki Haber

BAŞKAN YAVUZ'DAN İLK GÜN HEDİYESİ

HALİLİYE'DE SON BAHAR HAZIRLIĞISonraki Haber

HALİLİYE'DE SON BAHAR HAZIRLIĞI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar