ANKET SONUÇLARI ULUSAL MEDYADA

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ANKET SONUÇLARI ULUSAL MEDYADA
​​​​​​​AK Partili Belediyelerin ve Başkanların çalışmalarını halka en iyi şekilde tanıtmak için yola çıkan AK Belediyeler Medya Ailesi'nin düzenlediği anketler ulusal basında geniş yer buluyor.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana yoğun ilgi gören AK Belediyeler Medya Ailesi'nin anket ve haberleri ulusal medyada geniş yer bulmaya devam ediyor. AK Partili Belediyelerin kurumsal haberlerini ve AK Partili Belediye Başkanlarının temas ve incelemelerini haber kaynağına çevirerek gerek haber sitesinden yayınlayan gerekse sosyal medya kaynaklarından tüm Türkiye'ye duyuran AK Belediyeler Medya Ailesi'nin anketleri de ulusal basın tarafından yakından takip ediliyor.

Yıl sonuna doğru toplam oy kullanımda Büyükşehirler, İller ve ilçelere göre limitler belirleyen AK Belediyeler Medya Ailesi'nin anketleri birer birer sonuçlanırken, sonuçlar da ulusal haber yayını yapan medya organlarında geniş yer buluyor.

Son olarak Kilis'e yönelik düzenlediği anketi sonlandıran ve yoğun ilgi gören anket sonuçları Haber Türk ve Sabah Gazetesinin de aralarında bulunduğu bir çok ulusal medya organında yayınlanarak AK Belediyeler Medya Ailesi kaynak olarak gösterildi.

HER KULLANICI SADECE BİR OY KULLANABİLİYOR

Kurum ve kişilere yönelik algı, kampanya ve karalama oluşumlarının yaşanmaması için her kullanıcının sadece bir oy kullanabildiği anketlere hassasiyet sürüyor. Bu yönde yapılacak olası program saldırısına karşı da hassasiyet içeren anketlerde bazı belediyeler ve seçilen başkanlar başarılı olurken, çok azı da Mart 2019 seçimlerinden daha düşük oy seviyesi alarak performansını ortaya koyuyor.

ANKETLER BİRER BİRER TAMAMLANIYOR

AK Belediyeler Medya Ailesi; il veya ilçenin nüfusunu göz önünde bulundurarak anketlerini birer birer tamamlamaya devam ediyor. Anket sonuçları ulusal basın kaynaklarında haber yapılmaya devam edilirken elde edilen sonuç performansları da vatandaşlar tarafından takip edilmeyi sürdürüyor.

İŞTE SON OLARAK KİLİS ÖRNEĞİ:

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN BULUT’TAN MALAZGİRT ZAFERİ MESAJIÖnceki Haber

BAŞKAN BULUT’TAN MALAZGİRT ZAFERİ MESAJI

ADIYAMAN BELEDİYESİ VİTES YÜKSELTTİSonraki Haber

ADIYAMAN BELEDİYESİ VİTES YÜKSELTTİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar