ALKIŞLAR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ALKIŞLAR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE
​​​​​​​Ekrem Yüce Başkanlığındaki Sakarya Büyükşehir Belediyesi dar gelirli aileler için sosyal hizmet ağını genişletiyor.
Anket

AK Partili Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Ekrem Yüce'nin çalışmalarını yeterli buluyor musunuz?

deneme 6

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ihtiyaç sahiplerine yönelik yeni bir hizmeti daha hayata geçireceklerini açıkladı. Yüce, “Sakarya’mızda ihtiyaç sahibi kimse kalmaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sosyal Sevgi Mağaza’mızın hemen yanında ihtiyaç sahiplerinin gıda ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal marketi çok yakında hizmete açıyoruz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yakın zamanda ihtiyaç sahiplerine yönelik açılan Sosyal Sevgi Mağazası’nın yanı sıra ihtiyaç sahiplerine yönelik yeni bir hizmeti daha hayata geçireceklerini açıkladı. Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilen UKOME toplantısı sonrası Sosyal Sevgi Mağazasına ziyaret gerçekleştiren Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryamız da ihtiyaç sahibi kimse kalmaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sosyal Sevgi Mağaza’mızın hemen yanında ihtiyaç sahiplerinin gıda ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal marketi çok yakında hizmete açıyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

TOPLUMSAL DAYANIŞMAYI ARTIRACAK PROJE

Sosyal Mağaza ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Ekrem Yüce, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla şehrimizde toplumsal dayanışma kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. SGM bünyesinde Sosyal Sevgi Mağaza’mızın hemen yanında ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda ürünlerinin yer aldığı sosyal marketi kısa süre içerisinde hizmete sunacağız. Toplumsal dayanışmanın artmasına yönelik yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğimizi belirterek desteklerini esirgemeyen tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum” dedi.

(Kaynak: Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BURSA'DAN BİR FARKINDALIK DAHAÖnceki Haber

BURSA'DAN BİR FARKINDALIK DAHA

GÜRPINAR'DA HEDEF 'GÜÇLÜ AİLE'Sonraki Haber

GÜRPINAR'DA HEDEF 'GÜÇLÜ AİLE'

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar