OTO GALERİ 1

AKSARAY'DA GERİ SAYIM BAŞLADI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKSARAY'DA GERİ SAYIM BAŞLADI
OTO GALERİ 3
​​​​​​​Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatlarıyla  yapılan Kapalı Semt Pazarı ve çok amaçlı sosyal tesis açılışa hazır.
Anket

AK Partili Aksaray Belediyesi ve Başkan Evren Dinçer'in çalışmalarını yeterli buluyor musunuz?

deneme 6

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in Yunus Emre ve Cumhuriyet Mahallelerinde yaşayan Vatandaşlar için TOKİ Bölgesinde hayata geçirdiği Kapalı Semt Pazarı ve çok amaçlı sosyal tesis açılışa hazır hale getirildi. Aksaray’da halkın ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurarak çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Evren Dinçer, Semt Pazarı ve sosyal tesisi Yunus Emre ve Cumhuriyet Mahallelerinin birleşme noktasında hayata geçirdi.

Vatandaşların iklim koşullarından etkilenmeden alışverişlerini yapabilmeleri adına Pazar alanı modern bir şekilde üzeri ve yanları kapalı olarak inşa edildi. Aksaray Belediyesi ekiplerinde geçtiğimiz günlerde inşaat çalışmaları ve iç tefrişatları tamamlanan Pazar alanının ve çok amaçlı sosyal tesisin geçtiğimiz günlerde alt yapı eksiklikleri, zemin iyileştirme çalışmaları ve sıcak asfalt serim çalışmalarına başlanılmıştı. Belediye Başkanı Evren Dinçer, açılış öncesinde sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde incelemişti. Gelinen süreç içerisinde sıcak Asfalt serim çalışmaları tamamlanan proje açılışa hazır hale getirildi.

Yunus Emre- Cumhuriyet Mahallesi semt pazarı ve sosyal tesisinden vatandaşların çok fonksiyonlu şekilde yararlanabileceğini belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “TOKİ Bölgesinde hayata geçirdiğimiz Kapalı Semt Pazarı ve sosyal tesisimiz pek çok alanda vatandaşlarımıza hizmet sunacak. Yunus Emre ve Cumhuriyet Mahallelerimizde yaşayan mahalle sakinlerimiz iklim şartlarından etkilenmeden pazar ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Aynı zaman pazarın kurulmadığı diğer günlerde de bu alanda vatandaşlar düğün nişan gibi toplu organizasyonlarını yapabilecek. Ayrıca o bölgedeki vatandaşlarımızın sportif faaliyet yapmaları için projemiz içerisinde 2 adet basketbol ve voleybol sahaları da bulunuyor. Semt pazarı projemizin içerisine yaptığımız 3 adet vezneden vatandaşlarımız su faturalarını ödeyebilecek. Çok amaçlı olarak kullanılacak proje içerisinde Zabıta Noktası, Pazarcılar Odası, Bay Bayan WC Mescid gibi sosyal donatıları da vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Sıcak serim çalışmalarımızı da tamamladık projemizi açılışa hazır hale getirdik.” dedi.

(Kaynak: Aksaray Belediyesi Basın Müdürlüğü)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ZONGULDAK'TA ÖNEMLİ ATILIMÖnceki Haber

ZONGULDAK'TA ÖNEMLİ ATILIM

BAŞKAN ZORLUOĞLU BU KEZ OF'DASonraki Haber

BAŞKAN ZORLUOĞLU BU KEZ OF'DA

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar